Zaoczna Policealna Szkoła Medyczna Pascal we Włocławku

Szkoła policealna

Zawód: Opiekun medyczny

Gmina: M. Włocławek Powiat: Powiat m. Włocławek

Województwo: WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE

Adres:

Przechodnia, 5/2, 87-800, Włocławek

telefon: 544251125

email: wloclawek@pascal.edu.pl

strona: www.pascal.edu.pl

szkoła muzyczna tansmana, pecherzyki plucne, octan amonu hydroliza, enzymy indykatorowe, projekt wiatr, zaśpiewaj piosenkę, vitkac telefon, karta kontroli przyjęcia towaru do druku, wojna i pokój (serial telewizyjny 2007), cieciwy ab i cd kola przecinaja sie pod katem 30 stopni, gospodarka planowana, budowa sarkomeru, tanowo szczecin, wyższa szkoła skierniewice, wyższa szkoła inżynierii i zdrowia, poznajemy zawody w przedszkolu, sp8 zg, czy slonce jest planeta, gimnazjum nr 13 w białymstoku, rymowanki o owocach i warzywach
yyyyy

Możesz również cieszyć się: