Szkoła Branżowa I stopnia w Wąbrzeźnie

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Kucharz

Gmina: Wąbrzeźno Powiat: Powiat wąbrzeski

Województwo: WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE

Adres:

Żeromskiego, 6, 87-200, Wąbrzeźno

telefon: 566881352

email: zsz_wabrzezno@post.pl

strona:

sprawozdanie z religii za pierwszy semestr, na podstawie artykułu opracujcie profil hejtera, szkola zak rybnik, poranny krąg, praca z dzieckiem autystycznym w przedszkolu, kalkulator 2020, akademia morska w gdyni progi punktowe, najważniejsze dokumenty szkoły, szkoła im marii skłodowskiej curie, radawa arkadia, liceum nr 6, obliczanie czasu w historii klasa 4 ćwiczenia, zespół szkół specjalnych nr 85, wyższa szkoła inżynierii i zdrowia opinie, pul płock, fagocytoza a pinocytoza, asertywność karty pracy, liceum nidzica, nikiciuk, na pewno słownik
yyyyy

Możesz również cieszyć się: