Technikum w Somoninie

Technikum

Zawód: Technik żywienia i usług gastronomicznych

Gmina: Somonino Powiat: Powiat kartuski

Województwo: WOJ. POMORSKIE

Adres:

Wolności, 39, 83-314, Somonino

telefon: 586841191

email: sekretariat@zspsomonino.pl

strona: www.zspsomonino.pl

liberalizm oświecenie, liceum ogólnokształcące kierunki, motylica wątrobowa budowa, szkoła podstawowa wiązowna, gimnazjum 3 słupsk, za trzy zeszyty i dwa długopisy zapłacono 15 50, instrukcja kancelaryjna, biblioteka grojec, opowieść wigilijna opracowanie pdf, szkoła w darzlubiu, hobbit wzrost, legiony polskie we włoszech najważniejsze informacje, zs w zielonce, ćwiczenia usprawniające czytanie pisanie karty pracy, zespół szkół łobez, ptaki wiosną scenariusz zajęć przedszkole, akt 5 listopada co to, własność funkcji
yyyyy

Możesz również cieszyć się: