Technikum w Jasieńcu

Technikum

Zawód: Technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

Gmina: Jasieniec Powiat: Powiat grójecki

Województwo: WOJ. MAZOWIECKIE

Adres:

Czerska, 1, 05-604, Jasieniec

telefon: 486613588

email: dyrektor.zspjasieniec@grojec.pl

strona: www.zspjasieniec.pl

gimnazjum 5 rybnik, ap edukacja słupsk, w szufladzie są jednakowe długopisy w różnych kolorach, jana pawła ii gdańsk, zastanów się i napisz w zeszycie czy obecność wieloletniej, nie przydeptuj małych skrzydeł, wydłużenie etapu edukacyjnego 2021, sko pkobp pl, pierwiastek co, zsme kęty, sp 4 srem, nie przydeptuj małych skrzydeł, dopasuj do ponizszych opisow nazwy zwierzat hodowanych w azji, przedszkole nr 2 wołomin, zespół szkół nr 1 lublin, podaj trzy argumenty dla których warto odwiedzić jaskinia domica, liga narodów historia
yyyyy

Możesz również cieszyć się: