Szkoła Policealna w Bielsku Podlaskim Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku

Szkoła policealna

Zawód: Opiekun medyczny

Gmina: Bielsk Podlaski Powiat: Powiat bielski

Województwo: WOJ. PODLASKIE

Adres:

Kryniczna, 22, 17-100, Bielsk Podlaski

telefon: 857302449

email: bielsk@zdz.bialystok.pl

strona: www.zdz.bialystok.pl/bielspodlaski

oblicz w pamięci 6-14, bącza kunina, psp5 opole, racje pokarmowe, szkoły policealne zielona góra, przedstaw najważniejsze założenia faszyzmu i nazizmu, zespół szkół im. żołnierzy armii krajowej w makowie mazowieckim, noc paskiewiczowska, sp 7 cieszyn, akademia kaliska kierunki, ilosc testów w polsce, lo bolesława prusa, legionów sosnowiec, węgiel wzór, hela z rodzicami pojechała na działkę, sp4ketrzyn, rokietnica ul szkolna, przedszkole słoneczne piaseczno, jastarnia fryzjer, szkoła budowlanych wejherowo
yyyyy

Możesz również cieszyć się: