Policealna Szkoła Centrum Nauki i Biznesu Żak w Płocku

Szkoła policealna

Zawód: Technik rachunkowości

Gmina: M. Płock Powiat: Powiat m. Płock

Województwo: WOJ. MAZOWIECKIE

Adres:

Tumska, 18, 09-400, Płock

telefon: 242680604

email: plock@zak.edu.pl

strona: plock.zak.edu.pl

psp2 paczków, związki węgla z wodorem sprawdzian klasa 8, najważniejsze informacje z historii na egzamin gimnazjalny, fryzjer zagórz, plemię słowiańskie, przybrani rodzice edypa, ośrodek leśnik łagów, liceum ogólnokształcące ełk, miesięczny plan pracy przedszkola według nowej podstawy programowej, niedziela palmowa film edukacyjny dla dzieci, sp jakubowice, zamość szkoła muzyczna, liceum salezjańskie łódź, szkoła podstawowa nr 2 zakopane, janek z czarnkowa, liceum 1, nova olsztyn, szkoła nr 2 oborniki, samorządowe przedszkole nr 1 w żurominie
yyyyy

Możesz również cieszyć się: