Szkoła Muzyczna I stopnia w Ropczycach

Sześcioletnia szkoła muzyczna I stopnia

Zawód: Muzyk

Gmina: Ropczyce Powiat: Powiat ropczycko-sędziszowski

Województwo: WOJ. PODKARPACKIE

Adres:

Armii Krajowej, 7, 39-100, Ropczyce

telefon: 172227132

email: smuzyczna@ropczyce.info

strona: smropczyce.pl

przedszkole nr 6 biała podlaska, rodzina drapieżnych ssaków, epigramat co to, czy linia brzegowa europy jest bardzo urozmaicona, ciechanow, rej warszawa, technikum zielona pleszew, szkoła podstawowa nr 22 w olsztynie, zsp4 łowicz, szkoła podstawowa w skołyszynie, strefa lasów równikowych, technikum zawodowe nr 3 w białymstoku, sosw nr 3 w przemyślu, i wyprawa krzyżowa, kordeckiego 13, dopisz do każdego opisu nazwę właściwej ery, psp nr 1 w radomsku, sp 22 w płocku, krzeslo kurulne, szkoła podstawowa w żarnówce
yyyyy

Możesz również cieszyć się: