Policealna Szkoła Zawodowa ŻAK w Lublinie

Szkoła policealna

Zawód: Inny (dekorator wnętrz, biomasażysta, wizażystka/stylistka, barman)

Gmina: M. Lublin Powiat: Powiat m. Lublin

Województwo: WOJ. LUBELSKIE

Adres:

Narutowicza, 30, 20-016, Lublin

telefon: 815348158

email: lublin@zak.edu.pl

strona: www.zak.edu.pl

koszęcin ośrodek wypoczynkowy, fryzjer bogatynia, sp nr 5 swidnik, chityna co to, szkoła żak sosnowiec, komórka schwanna, szkoła podstawowa nr 2 w płońsku, dziady cz3 test, internat nowy sącz, poligraf hrubieszów, szkoła szreniawa, sp 4 grudziądz, szkoła bolechowice, szkoła podstawowa nr 3 w łodzi, toruń ul batorego, projekt oceny dorobku zawodowego nauczyciela kontraktowego, umowny kierunek przepływu prądu jest, zso 1 gliwice, sp 1 wrocław, miasto pełne snów refleksja
yyyyy

Możesz również cieszyć się: