Policealna Szkoła Centrum Nauki i Biznesu ŻAK

Szkoła policealna

Zawód: Technik usług kosmetycznych

Gmina: Tarnowskie Góry Powiat: Powiat tarnogórski

Województwo: WOJ. ŚLĄSKIE

Adres:

Jana III Sobieskiego, 1, 42-600, Tarnowskie Góry

telefon: 322853410

email: tarnowskiegory@zak.edu.pl

strona: www.zak.edu.pl

zs nr 14 gdynia, dane są dwa okręgi okrąg o środku w punkcie o, sp 15 konin, konfiguracja powłokowa, szkoła 34 lublin, ciąg fibonacciego wzór, przewoził przez styks, zaginela joanna marcinczyk, zsat ropczyce, 1 lo mysłowice, sprawdzian geografia klasa 6 ruchy ziemi, mogilno duże, noclegi jeruzal, gimnazjum im jana matejki w zabierzowie, www.dziekanat wlodkowic.pl, odwołując się do znajomości wybranych fraszek i pieśni jana, żabka sklep wikipedia
yyyyy

Możesz również cieszyć się: