PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA

Czteroletnia szkoła muzyczna I stopnia

Zawód: Muzyk

Gmina: Krzeszowice Powiat: Powiat krakowski

Województwo: WOJ. MAŁOPOLSKIE

Adres:

OGRODOWA, 7, 32-065, KRZESZOWICE

telefon: 122820825

email: psm1st_krzeszowice@poczta.onet.pl

strona: psm-krzeszowice

gimnazjum nr 2 w tczewie, technikum odzieżowe warszawa, eugeniusza kwiatkowskiego 60 gdynia, kierunki studiów po biol chem, dziennik praktyki zawodowej, dev c++ komendy, ekonomik opole, staw śródręczno nadgarstkowy kciuka, wnoz umed wroc, gimnazjum ochotnica górna, sprosko, gornik tbg, gdansk zielony trojkat, zdolny ślązak 2018/2019, psianka ziemniak, zajęcia socjoterapeutyczne dla dzieci w przedszkolu, narutowicza słupsk, psp nr 6 świebodzin, zse w radomsku, liceum nr 7 w krakowie
yyyyy

Możesz również cieszyć się: