Katolicka Branżowa Szkoła I Stopnia Specjalna

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Kucharz

Gmina: M. Częstochowa Powiat: Powiat m. Częstochowa

Województwo: WOJ. ŚLĄSKIE

Adres:

Łukasińskiego, 24, 42-207, Częstochowa

telefon: 343615696

email: szkolyspecjalnespsk@o2.pl

strona: www.spsk.czt.pl

dostosowanie wymagań edukacyjnych wzór, przedzkole sadow, kalników szkoła, organy sejmu rp, bajkonet głogów, morderstwie w orient expressie cały film 2017, iii liceum ogólnokształcące im. św. jana kantego, szkoła podstawowa nr 7 kutno, schemat budowy kopaczki elewatorowej, fryzjer janowiec wielkopolski, rodzaje żab w polsce, aleksander wielopolski był gubernatorem galicji, plan pracy zespołu matematyczno-przyrodniczego, liceum śniadeckiego jelenia góra, olsztyn gołdap, fryzjer traugutta wrocław, szkoła podstawowa nr 7 strzelce opolskie
yyyyy

Możesz również cieszyć się: