Branżowa Szkoła I Stopnia w Żarach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Zielonej Górze

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Sprzedawca

Gmina: Żary Powiat: Powiat żarski

Województwo: WOJ. LUBUSKIE

Adres:

Żagańska, 11, 68-200, Żary

telefon: 684152127

email: zdzckz2@poczta.onet.pl

strona: www.zdz.zgora.pl

jakie zadania pan twardowski powierzył diabłu, sancho pasa, 28 lo kraków, szkoła bulowice, ewaluacja wewnętrzna wymaganie 5, piękna i bestia 2017 720p cda, przedszkole sw katarzyna, program zajęć rozwijających z matematyki, zs nr 2 świdnik, aplit, rekrutacja 2019 śląskie, na początku roku szkolnego w klasie ii b liczba dziewcząt, pożegnanie maturzystów pomysły, szkoła podstawowa nr 107, przedszkole morskie, piawa, politechnika lubelska wydział zarządzania, i wojna światowa notatka
yyyyy

Możesz również cieszyć się: