Branżowa Szkoła Specjalna I stopnia dla Niesłyszących i Słabo Słyszących

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Gmina: M. Tarnów Powiat: Powiat m. Tarnów

Województwo: WOJ. MAŁOPOLSKIE

Adres:

Lippóczyego, 4a, 33-100, Tarnów

telefon: 146904999

email: sekretzssniss@umt.tarnow.pl

strona: nieslyszacy.tarnow.pl

szkoła w reptowie, ee kraj, organy sejmu i senatu, szkoła żak mława, lo staszica stalowa wola, podwale poznań, narciarz zjeżdża ze stoku z przyspieszeniem 0 5m s, fosforylacja co to, pierwszy tryb warunkowy ćwiczenia pdf, internat nowy sącz, zsz kozienice, xi lo, niecko, lo 8 bb, szkoła podstawowa nr 1 zielonka, przeczytaj tekst i podkreśl w nim wyrazy dźwiękonaśladowcze, rodzina wyrazów nauka, wręcza gmina mszczonów, gim2gora, fryzjer glinianka
yyyyy

Możesz również cieszyć się: