Rzemieślnicza Szkoła Branżowa I Stopnia w Wągrowcu

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych

Gmina: Wągrowiec Powiat: Powiat wągrowiecki

Województwo: WOJ. WIELKOPOLSKIE

Adres:

Janowiecka, 1, 62-100, Wągrowiec

telefon: 672620120

email: szkola@szkola.icech.pl

strona: www.szkola.icech.pl

iilo chojnice, szkoła 301 brygadzistów, jak sądzisz dlaczego po koncercie zagrzmiało tysiące oklasków, piramida mrzeżyno, nowa cerekwia, zochlina rumia menu, ii lo bialystok, cesarstwo rosyjskie mapa, zetka brzeg dolny, skrzyżowania klasa 4, szkoła podstawowa nr 2 wola rzędzińska, koczargi gimnazjum, osm i stopnia szczecin, szkoła trzemżal, sokrates bielsko, zs nr 1 w nowym sączu, sp mogilno duże, liceum 7 lublin, praktyka zawodowa, szkoła w mrokowie
yyyyy

Możesz również cieszyć się: