Branżowa Szkoła Specjalna I stopnia

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych

Gmina: Kołobrzeg Powiat: Powiat kołobrzeski

Województwo: WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE

Adres:

Piastowska, 5, 78-100, Kołobrzeg

telefon: 943523936

email: zs2@kolobrzeg.powiat.pl

strona: zs2kolobrzeg.pl

publiczne gimnazjum puck, kody pocztowe niemcy lista, szkoła w nowej wsi, zadania dla 3 latka pdf, liceum paderewskiego katowice, gimnazjum nr 2 iława dziennik elektroniczny, zsp kalisz pom, boże narodzenie prace plastyczne dla przedszkolaków, szkoła podstawowa nr 1 w strzyżowie, www.twojaszkola.pl, dom wczasowy sailor łeba, norwid nowe miasto lubawskie, kilińskiego sosnowiec, akademia sztuk teatralnych im. stanisława wyspiańskiego w krakowie, poznań szkoły policealne, technikum gryfino, szkoła podstawowa w pszczewie, wyższa szkoła w płocku
yyyyy

Możesz również cieszyć się: