Branżowa Szkoła I stopnia Nr 2 z oddziałami zasadniczej szkoły zawodowej dla absowentów gimnazjów

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Ślusarz

Gmina: M. Piotrków Trybunalski Powiat: Powiat m. Piotrków Trybunalski

Województwo: WOJ. ŁÓDZKIE

Adres:

R. Dmowskiego, 38, 97-300, Piotrków Trybunalski

telefon: 447323615

email: zsp2@zsp2.piotrkow.pl

strona: zsp2.piotrkow.pl

szkoła zielona wieś, posłuchaj rozmowy jeszcze raz na podstawie informacji zawartych w nagraniu, terapia ręki program autorski, sporty zimowe dyscypliny, skala klasa 4 ćwiczenia, wierszyk na pożegnanie 8 klasy, dzień babci i dziadka scenariusz uroczystości na wesoło, zs4 tychy, warto rozmawiac 1 marca 2021, od kiedy przerwa swiateczna 2021, medaliony pdf online, gastronomik poznan, wymień miejsca do których przemieszcza się ewakuowaną ludność, sp stara wieś, rzeczowniki rodzaju żeńskiego, zespół szkół emilii sczanieckiej w pniewach, sr środa śląska, szkola szonowice, układ nerwowy gadów, sp nr 7 tychy
yyyyy

Możesz również cieszyć się: