Branżowa Szkoła I Stopnia Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Fryzjer

Gmina: M. Białystok Powiat: Powiat m. Białystok

Województwo: WOJ. PODLASKIE

Adres:

Sienkiewicza, 77, 15-003, Białystok

telefon: 856752491

email: pfk@zdz.bialystok.pl

strona: www.zdz.bialystok.pl

matura wyniki kiedy, szkoła specjalna wodzisław, przykładowa ocena pracy nauczyciela 2021, szkoła podstawowa nr 112, xcix liceum ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im zbigniewa herberta, maszyna do przyszywania krążków do ubrań krzyżówka, gimnazjum tychy, znak t24, szkola podstawowa gronowo, 36 100 kolbuszowa, plan lekcji young leosia, gimnazjum nr 1 wieluń, rodzaje sztuccow, w poniższych zdaniach n oznacza liczbę naturalną, warszawa adres pocztowy, zsz szelejewo
yyyyy

Możesz również cieszyć się: