Branżowa Szkoła I stopnia w Chodzieży

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Fryzjer

Gmina: Chodzież Powiat: Powiat chodzieski

Województwo: WOJ. WIELKOPOLSKIE

Adres:

Prymasa Stefana Wyszyńskiego, 2, 64-800, Chodzież

telefon: 672810160

email: sekretariat@szkola.hipolita.pl

strona: szkola.hipolita.pl

dni wolne w szkole 2021, przedszkole rodzinne mądrowscy, szkoła muzyczna krasińskiego, wzory do pyssla, mzs3gorlice, hiszpański, zsp3 wejherowo, jan poeta zm 1926, definicja natężenia prądu, sp nr 8 gdańsk, gimnazjum łagiewniki, wsp korczak warszawa plany, wylosuj literę, we pb, szkoła muzyczna zabrze, białka kurczliwe, zespół szkolno przedszkolny w gierałtowicach, konkurs kuratoryjny chemia, szkola podstawowa chocianów, gimnazjum nr 2 w rogoźnie, technikum nr 1 racibórz
yyyyy

Możesz również cieszyć się: