Branżowa Szkoła I stopnia w Próchnowie

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych

Gmina: Margonin Powiat: Powiat chodzieski

Województwo: WOJ. WIELKOPOLSKIE

Adres:

, 26, 64-830, Margonin

telefon:

email: r.malecka@lubasz.edu.pl

strona:

gimlesko, 16 lo lublin, łopatka budowa, elektryk zyrardow, ramowy program wypoczynku określający rodzaj zajęć realizowanych podczas wypoczynku, liceum zamoyskiego lublin, blok reklamowy 2021, szkoła nr 2 w garwolinie, szkoła w załubicach, położenie i granice polski quiz, program kółka teatralnego, przedszkole nr 4 sopot, szkoła budowlana radom, lo nr 4 toruń, kiedy jest dzień praw dziecka, wyjaśnij w jakim celu warto badać poematy będące zapisem wierzeń, elektrownie cieplne opalane węglem kamiennym, zespół szkół w brześcach
yyyyy

Możesz również cieszyć się: