Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 3 w Grudziądzu z klasami Zasadniczej Szkoły Zawodowej

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Kierowca mechanik

Gmina: M. Grudziądz Powiat: Powiat m. Grudziądz

Województwo: WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE

Adres:

gen. J.Hallera, 31, 86-300, Grudziądz

telefon: 564659001

email: mechanik_sekretariat@poczta.fm

strona: www.zsm.grudziadz.com.pl

zsei, scenariusz pożegnania gimnazjum, sp czempiń, gen bem, i lo mielec, ii lo gdańsk, na podstawie mapy europy napisz przez jakie państwa, wiersz nie będę dorosły, poradnia siewna, quattro nauka jazdy, bezpieczna droga do szkoły konspekt zajęć świetlicowych, lucky luke 2004, uzupełnij tekst notatki biograficznej henryka sienkiewicza, podkowa-szkola, agh liczenie punktów, joanna bachowice, lo6 wrocław, app.pho3nix-kids, jerzy grunwald nie żyje
yyyyy

Możesz również cieszyć się: