BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W KRAPKOWICACH

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Fryzjer

Gmina: Krapkowice Powiat: Powiat krapkowicki

Województwo: WOJ. OPOLSKIE

Adres:

ZAMKOWA, 5, 47-300, KRAPKOWICE

telefon: 774661338

email: szkola@zamek.krapkowice.pl

strona: www.zamek.krapkowice.pl

zsgd plan lekcji, czarnowice, szkoła podstawowa nr 3 w ścinawie, zespół szkół w szkaradowie, czego dokonał jako pierwszy roald amundsen, sp markowa, kursy zawodowe siedlce, wzór kwasu mrówkowego, zsbucz, 11 listopada materiały na gazetkę szkolną, zaświadczenie o zatrudnieniu do przedszkola 2022, gałkowice, sp borowa, wyspa faros, zespół szkół plastycznych łódź, zdz braniewo, gimnazjum w inowłodzu, kocioł duży, szkoła podstawowa nr 2 w trzebnicy, zabawy na mikołajki, poznań zamenhofa
yyyyy

Możesz również cieszyć się: