Branżowa Szkoła I stopnia

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Gmina: Góra Kalwaria Powiat: Powiat piaseczyński

Województwo: WOJ. MAZOWIECKIE

Adres:

Budowlanych, 14, 05-530, Góra Kalwaria

telefon: 227273236

email: kadry@zsz-gk.pl

strona: zsz-gk.pl

szkola podstawowa baranowo, przykłady oboczności, fantazja białystok, fryzjer gorzów wlkp, sp 66 bydgoszcz, katolickie gimnazjum w markach, fotokolaż plastyka klasa 7, gimnazjum siennicka, biała 4 warszawa, statocysta, ukryte liczby, e-korepetycje, pomorsko, mobidziennik 9lopoznan, szkoła podstawowa nr 9 toruń, muzyka heavy metal, uniwersytet papieski kierunki, łańcut armii krajowej, ranking olimpijski lekkoatletyka, dominikanie habit, matematyka matura 2018
yyyyy

Możesz również cieszyć się: