Branżowa Szkoła I Stopnia SYRIUSZ w Wasilkowie

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Krawiec

Gmina: Wasilków Powiat: Powiat białostocki

Województwo: WOJ. PODLASKIE

Adres:

Supraślska, 21, 16-010, Wasilków

telefon: 570417414

email: szkoly@fundacjasyriusz.pl

strona: www.szkolysyriusz.pl

lista film terminator, mowa u dzieci, irzykowskiego 1a, gim raba wyzna, przedszkole jaś i małgosia dobre miasto, państwowa wyższa szkoła medyczna w opolu, polskie przysłowia ludowe, rodzaje sprawności fizycznej, wpisy do dziennika przedszkole przykłady, i lo zg, spec zamość, międzynarodowa wyższa szkoła logistyki i transportu we wrocławiu, playhouse warszawa, mądre cytaty o przedszkolu, matura podstawowa angielski, sp6 mielec pl, chemia nowa era, sp.15 konin, skały przeobrażone
yyyyy

Możesz również cieszyć się: