BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 1 W KRAKOWIE

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych

Gmina: M. Kraków Powiat: Powiat m. Kraków

Województwo: WOJ. MAŁOPOLSKIE

Adres:

SZABLOWSKIEGO, 1, 30-127, KRAKÓW

telefon: 126374882

email: zsbnr1@poczta.onet.pl

strona: www.zsb1.pl

gimnazjum 11 ruda śląska, biblioteka lelów, lo 1 w zg, sp 12 glogow, technikum nr 8 zabrze, sp nr 9 ostrów, historia klasa 5 rozdział 1, co to jest filtracja, katarzyna tudor, szkoła języków obcych grudziądz, stan skupienia wodorków, golfsztrom co to jest, geografia klasa 1, kraków gronostajowa 7, przyporządkuj nazwę organizmu właściwej jednostce systematycznej, oto ja liczę zeszyt zadań matematycznych klasa 3 odpowiedzi, polskie nazwy miast w usa, gimnazjum w białym kościele, liceum językowe radom, odlam hinduizmu
yyyyy

Możesz również cieszyć się: