Branżowa Szkoła I Stopnia Specjalna nr 16

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Pracownik pomocniczy obsługi hotelowej

Gmina: M. Katowice Powiat: Powiat m. Katowice

Województwo: WOJ. ŚLĄSKIE

Adres:

Rolna, 22, 40-555, Katowice

telefon: 322542419

email: korczakzsz@wp.pl

strona: www.zszsp6.edupage.org

na wykresie przedstawiono zależność położenia kulki wahadła od czasu, nowemiasto edu pl, sp jawornik, wniosek o zapomoge, sp8krotoszyn, wroc.pl, moc poetyckiego słowa reduta ordona karta pracy odpowiedzi, gimnazjum kcynia, przedszkole nr 5 andrychów, lekcje zdalne listopad 2021, wykreśl nieprawdziwą informację, elektroskop jak działa, budowa i działanie enzymów, tor ciała niebieskiego, krynka.edu.pl, liceum krasnystaw, podział europy na regiony, gimnazjum w miedznie, trójkąt prostokątny przyprostokątne
yyyyy

Możesz również cieszyć się: