Branżowa Szkoła I stopnia nr 3 im. Porozumienia Jastrzębskiego

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Sprzedawca

Gmina: M. Jastrzębie-Zdrój Powiat: Powiat m. Jastrzębie-Zdrój

Województwo: WOJ. ŚLĄSKIE

Adres:

11 Listopada, 45, 44-330, Jastrzębie-Zdrój

telefon: 324762071

email: poczta@zsz.jastrzebie.pl

strona: www.zsz.jastrzebie.pl

uzupełnij zdania przymiotnikami i przysłówkami z ramki w odpowiedniej formie, rozciągłość południkowa australii, wzór strukturalny etynu, dni wołomina 2019, technikum stargard, sąd rejonowy w ostrowie wielkopolskim, pola figur klasa 4 karty pracy, przedszkole bielsk podlaski, szkoła plastyczna szczecin, cienin zaborny, zindywidualizowana ścieżka kształcenia plan pracy, na rysunku przedstawiona jest prosta k przechodząca przez punkt, gimnazjum brąchnowo, per gessle åsa nordin, liceum mikołaja kopernika warszawa, test historia klasa 5 dział 1, gimnazjum nr 14 gliwice
yyyyy

Możesz również cieszyć się: