Branżowa Szkoła I Stopnia w Biskupcu

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Sprzedawca

Gmina: Biskupiec Powiat: Powiat olsztyński

Województwo: WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Adres:

Chrobrego, 13, 11-300, Biskupiec

telefon: 897152189

email: zsbiskupiec@interia.pl

strona: www.zslo.net.pl

progres gdańsk, wymień dwa ważne pisma alfabetyczne które powstały w świecie starożytnym, rownolegloboki, technikum nr 4 nowy sącz, sp przecław, sp 14 zielona góra, canova kraków, czy balladyna to dramat, przedszkole suszec, oboz koncentracyjny z klockow, szkoła 113 wrocław, jawty wielkie, charakterystyka ucznia szkoły podstawowej, uniwersytet artystyczny, sp gniewków, przedszkole jacka i agatki człuchów facebook, szkoła nr 2 w wyszkowie, sp tąpkowice, ile dulscy mieli dzieci, rekrutacja do przedszkola poznań 2022/2023, uzupełnij słowa posłuchaj nagrania ponownie i sprawdź swoje odpowiedzi
yyyyy

Możesz również cieszyć się: