Branżowa Szkoła I stopnia Nr 2 w Kartuzach

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych

Gmina: Kartuzy Powiat: Powiat kartuski

Województwo: WOJ. POMORSKIE

Adres:

Mściwoja II, 24, 83-300, Kartuzy

telefon: 586811615

email: zsmkartuzy@wp.pl

strona: www.zstkartuzy.pl

viii liceum ogólnokształcące im adama mickiewicza, kraków ul ułanów, pierwiastek z 17, anemia addisona biermera, sp nr 1 drezdenko, zsp kluczbork, wydział finansów i prawa, dzielenie logarytmów o różnych podstawach, szkoła podstawowa nr 2 w górze kalwarii, wzor na prędkość, gimnazjum krościenko, pozycje gimnastyczne, szkoły podstawowe częstochowa, sprawdź czy podane równości są tożsamościami trygonometrycznymi podaj konieczne założenia, przedszkole głosków, wyższa szkoła komunikacji społecznej w gdyni, medyczne studium zawodowe chełm
yyyyy

Możesz również cieszyć się: