Branżowa szkoła I stopnia w Trzebnicy

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych

Gmina: Trzebnica Powiat: Powiat trzebnicki

Województwo: WOJ. DOLNOŚLĄSKIE

Adres:

Żeromskiego, 25, 55-100, Trzebnica

telefon: 713120485

email: sekretariat@pzs2-trzebnica.pl

strona: www.pzs2-trzebnica.pl

lo 1 bełchatów, czy to brzechwy, dziennik uonet+ lublin, nasypowa katowice, publiusz korneliusz tacyt, krok w przedsiębiorczość, wyspa marzen, przedszkole integracyjne koszalin, ksw 59 sms, pierwsza pomoc test, szkoła podstawowa nr 2 w górze kalwarii, szkoła podstawowa nr 32 bydgoszcz, szkoła podstawowa nr 1 limanowa, bursa człuchów, panstwa graniczace z polska, przedszkole 21 rzeszów, szkoła w trzcianie, co to jest boks, zespół szkół nr 2 w pruszczu gdańskim, opis konia, przedszkole sowia
yyyyy

Możesz również cieszyć się: