Branżowa Szkoła I Stopnia

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Fryzjer

Gmina: Dąbrowa Tarnowska Powiat: Powiat dąbrowski

Województwo: WOJ. MAŁOPOLSKIE

Adres:

Kościuszki, 5, 33-200, Dąbrowa Tarnowska

telefon: 146422521

email: zsp2dt@gmail.com

strona:

napisz jak dzieci powinny się zachować w przedstawionych sytuacjach, gimnazjum kąkolewnica, typ owocu makowki, szkoła damice, park piłsudskiego warszawa, ssp nr 6, balladyna byla w ciazy, przedszkole wąsewo, kunice, fryzjer alicja toruń, xlvi liceum ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im. stefana czarnieckiego, test sprawdzający 1 człowiek w społeczeństwie. życie społeczne odpowiedzi, jedzie rowerek na spacerek tekst, rodzina karpiowatych, gimnazjum dwujęzyczne głogów, przedszkole nr 110 wrocław
yyyyy

Możesz również cieszyć się: