Branżowa Szkoła I stopnia „Uniwerek” w Kielcach

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Blacharz samochodowy

Gmina: M. Kielce Powiat: Powiat m. Kielce

Województwo: WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIE

Adres:

PL.NIEPODLEGŁOŚCI, 1, 25-506, KIELCE

telefon: 413686696

email: uniwerekck@o2.pl

strona: www.uniwerek-kielce.pl

psp nr 3 ostrowiec, mecze vp, kochanowski waw pl, zgoda na przetwarzanie danych osobowych 2021, skreśl niewłaściwe określenia tak aby tekst był zgodny z prawdą, prace plastyczne boże narodzenie przedszkole, maria antonina ciekawostki, liceum kolbuszowa, zsz poznań, w mitologii azteckiej bóg wiatru, kąt alfa jest ostry i tg alfa 2 oblicz wartość wyrażenia, andrzej i eliza małżeństwo, szkolne schronisko młodzieżowe warszawa, szkoła podstawowa pawłowiczki, szkoła podstawowa nr 2 w tucholi, szkoła klęczany
yyyyy

Możesz również cieszyć się: