Branżowa szkoła I stopnia

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych

Gmina: Jeziorany Powiat: Powiat olsztyński

Województwo: WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Adres:

Mickiewicza, 11, 11-320, Jeziorany

telefon: 897181069

email: zspjeziorany@wp.pl

strona: www.zspjeziorany.szkolnastrona.pl

sole to substancje o budowie krystalicznej, nauka czytania ćwiczenia, opis dzielnicy po hiszpańsku, lo 3 kraków, sp1 trzemeszno, ładne miejsca w łodzi, opór przewodnika zależy od, zsr w sokółce, umowa o świadczenie usług turystycznych, vizja net, egzamin ósmoklasisty kiedy wyniki, strzelno kolumny, wsp toruń, sprawdzian biologia klasa 7 organizm człowieka skóra powłoka organizmu, spoleczna wejherowo, mos skarżysko kamienna, jak dojade wrocław, clx liceum ogólnokształcące im. gen. dyw. stefana roweckiego „grota”, system kastowy
yyyyy

Możesz również cieszyć się: