Branżowa szkoła I stopnia

Zasadnicza szkoła zawodowa

Zawód: Kucharz

Gmina: Bartoszyce Powiat: Powiat bartoszycki

Województwo: WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Adres:

Słowackiego, 1, 11-200, Bartoszyce

telefon: 897622768

email: zsp2@vp.pl

strona: zsp2-bartoszyce.pl

strona internetowa szkoły podstawowej, ustal które działy przemysłu wymienione w tabeli, uczniowie nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej ankieta dla rodziców, wyturlaj potwora, zabawy dla 4 latka przedszkole, bardzo wolne tempo w muzyce, wprowadzenie litery w przedszkolu scenariusz, babilonia mapa, jak obliczyć ile kosztują zakupy wybierz właściwe wyrażenia z chmurki, dolnoslaskie, podanie do rady rodziców wzór, eis.edu.pl, skutki wojny secesyjnej w stanach zjednoczonych, sp132
yyyyy

Możesz również cieszyć się: