Zespół Szkół Politechnicznych im. Powstańców Wielkopolskich w Śremie Branżowa Szkoła I stopnia nr 3 w Śremie

Branżowa szkoła I stopnia

Zawód: Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Gmina: Śrem Powiat: Powiat śremski

Województwo: WOJ. WIELKOPOLSKIE

Adres:

ks. J. Popiełuszki, 30, 63-100, Śrem

telefon: 612830337

email: szkola@zsp-srem.pl

strona: www.zsp-srem.pl

sp 204 łódź, pelagiusz papiez, fryzjer krzywaczka, rodzaje napięć, szkoła podstawowa nr 2 w nowym targu, rozkład materiału nauczania funkcjonowanie osobiste i społeczne, szkoła podstawowa nr 4 w oświęcimiu, archimedes głębokie, technikum fotograficzne poznań, połącz odpowiednio linią flagę nazwę kraju i zdjęcie potrawy, kurs makijażu opole, ulica zgoda, barlewiczki, cl edukacja, szkoła wieniawa, szkoła adamowice, powiat szamotulski, kiedy jest nowe półrocze
yyyyy

Możesz również cieszyć się: