Technikum Zawodowe w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im.Wincentego Witosa w Płotach

Technikum

Zawód: Technik żywienia i usług gastronomicznych

Gmina: Płoty Powiat: Powiat gryficki

Województwo: WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE

Adres:

Paderewskiego, 13, 72-310, Płoty

telefon: 913851441

email:

strona:

szkoła podstawowa nr 11 kraków, enklawa a eksklawa, kościół św jadwigi poznań, do czterech probówek z wodą dodano niewielkie ilości, edukacja warszawa logowanie, schuman, zs nr 3 białystok, nowa podstawa programowa z języka angielskiego, do ludów słowiańskich należą, karpicko jelonek, uporządkuj wyrazy sumy algebraicznej, ekonomik ostróda, nakrycie głowy papieża, szkola 173, poznań tarnowo podgórne, sesja z plusem klasa 5 matematyka odpowiedzi, szkoła podstawowa kobielice
yyyyy

Możesz również cieszyć się: