Technikum Zawodowe Nr 2

Technikum

Zawód: Technik usług fryzjerskich

Gmina: M. Koszalin Powiat: Powiat m. Koszalin

Województwo: WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE

Adres:

Morska, 108, 75-235, Koszalin

telefon: 943432421

email: sekretariat@zs8.koszalin.pl

strona: www.zs8.koszalin.pl

platforma sa psp, spoleczna akademia nauk, ekologia w przedszkolu, spoleczna stalowa, co robić z dziećmi na świetlicy szkolnej, przedszkole 284, matura angielski rozszerzony 2019, potęgi liceum, zse międzyrzec podlaski, modlińska 39, liceum ogólnokształcące im m kopernika, szkoła podstawowa mińsk mazowiecki, burzenin osada sportowa, działające boty muzyczne discord, szkoła szerzyny, negentropia, cku czluchow, szkoła podstawowa nr 72, podziękowania dla wolontariuszy dyplom, pracownia ekonomiczna
yyyyy

Możesz również cieszyć się: