Technikum Zawodowe nr 1 w Świnoujściu w Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki w Świnoujściu

Technikum

Zawód: Technik hotelarstwa

Gmina: M. Świnoujście Powiat: Powiat m. Świnoujście

Województwo: WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE

Adres:

Gdyńska, 26, 72-600, Świnoujście

telefon: 913214566

email: zssekretariat@uznam.net.pl

strona: zs.swinoujscie.pl

główna rzeka półwyspu indochińskiego, świtezianka tekst pdf, co to jest rodzina, kiedy wyniki matur poprawkowych 2018, krawędź podstawy ostrosłupa prawidłowego trójkatnego ma długość 6, tyniecka 25, przedszkole szóstka płońsk, gim 20 lodz, szkoła podstawowa 24 toruń, przedszkole nr 20 w rudzie śląskiej, szkoła podstawowa nr 7 w chojnicach, budziszewko, ul rydla szczecin, zaznacz na ilustracji strzałką kierunek w którym obraca się ziemia, kto to pedagog, liceum ściegiennego w kielcach
yyyyy

Możesz również cieszyć się: