Technikum w Zespole Szkół

Technikum

Zawód: Technik żywienia i usług gastronomicznych

Gmina: Brzostek Powiat: Powiat dębicki

Województwo: WOJ. PODKARPACKIE

Adres:

Klecie, 125, 39-230, Brzostek

telefon: 146830321

email: zsdyrekcja@poczta.onet.pl

strona: www.zsbrzostek.pl

planeta układu słonecznego położona między saturnem a neptunem, przedszkole 82 katowice, lob boguchwała, pp20 głogów, popatrz na ilustracje na których przedstawiono zachowanie ludzi na lotnisku, wnioski rady pedagogicznej do dalszej pracy, piecnik, milenaryzm, prezydenci francji od 2000 roku, zs boćki, szkoła podstawowa w budzyniu, endoergiczne, żeleźnikowa mała, pogodna poznan, w temperaturze 1100 k stała równowagi, szkoła podstawowa nr 23 gliwice, ile jest liczb naturalnych mniejszych od 201 i podzielnych przez 5, rozwój dziecka 3 letniego literatura
yyyyy

Możesz również cieszyć się: