TECHNIKUM W SOBÓTCE

Technikum

Zawód: Technik obsługi turystycznej

Gmina: Sobótka Powiat: Powiat wrocławski

Województwo: WOJ. DOLNOŚLĄSKIE

Adres:

ŚWIĘTEGO JAKUBA, 20, 55-050, SOBÓTKA

telefon: 713162300

email: licsob@wp.pl

strona: www.pzs.pl

szkoła 289, sp 1 rumia, wincent witos, szkoła podstawowa w polichnie, progi punktowe licea białystok 2019, metoda storyline w przedszkolu, uu trudne pytanie, wydział orientalistyczny uw, przeczytaj podane wyrazy i wykonaj polecenia, garnizon głogów małopolski, schemat hornera kalkulator, pierwiastkowanie potęg, podaj jakie przyczyny skłoniły greków do zakładania kolonii, przedszkole nr 75, wyższa szkoła bankowa wrocław kierunki, kutrzeby 12 szczecin, technikum turystyczne, wytłumacz sens słów jesteśmy w pół drogi, bielkowko, parafia alberta łódź, fryzjer węgrzce
yyyyy

Możesz również cieszyć się: