Technikum w Elblągu wchodzące w skład Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Elblągu

Technikum

Zawód: Technik odlewnik

Gmina: M. Elbląg Powiat: Powiat m. Elbląg

Województwo: WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Adres:

Robotnicza, 173, 82-300, Elbląg

telefon: 556256401

email: sekretariat@zsz1.elblag.eu

strona: zsz1.elblag.eu

szkoła w lipiej górze, społeczne lo nr 4 im. batalionu ak „parasol”, 2lo belchatow, najważniejsi generałowie powstania listopadowego, podanie o egzamin poprawkowy, polityka nepu w gospodarce została wprowadzona w zsrr przez stalina, co można robić po mat geo, zso 2 puławy, ile lat miał wokulski, i lo rawicz, szkoła w markuszowie, uam filologia angielska, przedszkole nr 214 łódź, liczba atomowa określa, beauty expert szkoła, scenariusz przedstawienia świątecznego szkoła podstawowa, zs27, uczniowie klasy 7a dostali do wykonania zadanie, zs 4 mława, biedronka woronicza
yyyyy

Możesz również cieszyć się: