Technikum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica w Siedlcach w Siedlcach

Technikum

Zawód: Technik żywienia i usług gastronomicznych

Gmina: M. Siedlce Powiat: Powiat m. Siedlce

Województwo: WOJ. MAZOWIECKIE

Adres:

Popiełuszki, 8, 08-110, Siedlce

telefon: 256322575

email: zsp3@zsp3.siedlce.pl

strona: www.zsp3.siedlce.pl

prace heraklesa, zatoka tętnicy szyjnej, kalendarz roku szkolnego 2022/2023, rybnik ul. mickiewicza, basen barcelońska, żłobek łańcut, najmniejsza liczba całkowita, szkoła podstawowa w małej wsi, posiłek na świeżym powietrzu opis obrazu, underwater pl, policealna szkoła gastronomiczna, równanie lagrange a, ścieżka ab podzieliła działkę w kształcie prostokąta, upiory pierścienia, szkoła podstawowa w podlesiu, sp38 kraków, e dziekanat wszop, szkola podstawowa gronowo
yyyyy

Możesz również cieszyć się: