Technikum nr 2 w Zespole Szkół Agro-Technicznych im. W. Witosa w Ropczycach

Technikum

Zawód: Technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

Gmina: Ropczyce Powiat: Powiat ropczycko-sędziszowski

Województwo: WOJ. PODKARPACKIE

Adres:

Adama Mickiewicza, 13, 39-100, Ropczyce

telefon: 172218571

email: rolbit@poczta.onet.pl

strona: www.zsat-ropczyce.pl

dla jakiej liczby a proste ax, 43-143 lędziny ul. pokoju 4, przedszkole nr 35 koszalin, wnioski dyrektora z obserwacji lekcji, zs 5 plock, praca hecznarowice, wergiliusza warszawa, rankingu, psp nr 2 w kluczborku, szkoła podstawowa nr 1 tomaszów maz, gmina dolice, prawo coulumba, żytnia sosnowiec, sławkowice, tangramy, i lo legnica, scharakteryzuj pana piotra i żonę modną weź pod uwagę pochodzenie społeczne, na diagramie przedstawiono ile rodzeństwa mają uczniowie klasy 8 c
yyyyy

Możesz również cieszyć się: