Technikum Nr 2

Technikum

Zawód: Technik handlowiec

Gmina: Sieradz Powiat: Powiat sieradzki

Województwo: WOJ. ŁÓDZKIE

Adres:

Zamkowa, 15, 98-200, Sieradz

telefon: 438271536

email: zsznr2sieradz@poczta.onet.pl

strona: www.zamkowa15.edu.pl

roztoka brzeziny, piarg inaczej, 3lo ino, wyszukiwarka szkół ponadgimnazjalnych, fredro surochow, biblioteka pedagogiczna brzeziny, gim 2 ustroń, lo im sienkiewicza, tematy fotografii, zespół szkół janów podlaski, podkreśl wypowiedzenia które są zdaniami pojedynczymi, mali europejczycy kostrzyn nad odrą, europejska wyższa szkoła prawa i administracji, w skarbcu umieszczono pojemnik, ktorego idziemy do szkoly, kaktusowate niższa klasyfikacja, narutowicza chorzów, co wynalazł alexander graham bell, podstawa programowa informatyka szkoła podstawowa 2017
yyyyy

Możesz również cieszyć się: