Technikum nr 10

Technikum

Zawód: Technik technologii żywności

Gmina: M. Katowice Powiat: Powiat m. Katowice

Województwo: WOJ. ŚLĄSKIE

Adres:

Ks. Bpa H. Bednorza, 15, 40-384, Katowice

telefon: 323518220

email: zsps@alpha.pl

strona: www.zsps.org.pl

szkoła 3 świebodzice, z jakimi państwami graniczy polska od wschodu, ranking szkół podstawowych bielsko-biała, przedszkole nr 1 wągrowiec, ocena opisowa klasa 1 zachowanie, opole szarych szeregów, turoszowska łódź, żłobek gdańsk, państwa osi to, szczodrzykowo szkoła, szkola podstawowa w bialych blotach, przynasada kości, działania z pierwiastkami, zs 2 w łukowie, bunt trzylatka, gimnazjum trabki, polwysep dekan, sp nr 16 warszawa, relief w owalnym obramowaniu krzyżówka, test z biologii klasa 7 dział 3 układ pokarmowy
yyyyy

Możesz również cieszyć się: