Technikum Kształcenia Zawodowego nr 1 im. mjr. Feliksa Kozubowskiego w Sochaczewie

Technikum

Zawód: Technik informatyk

Gmina: Sochaczew Powiat: Powiat sochaczewski

Województwo: WOJ. MAZOWIECKIE

Adres:

STADIONOWA, 4, 96-500, SOCHACZEW

telefon: 668590696

email: tkzsochaczew@zskz.com.pl

strona: www.zskz.com.pl

szkoła podstawowa w teresinie, szkoła strzelno, trening umiejętności społecznych karty pracy do druku, jak postępować z dzieckiem z adhd w szkole, zespół szkół nr 1 w brwinowie, zsp gołańcz, leśny resort mielno opinie, pisarzowice szkoła, przedszkole sióstr duszy chrystusowej kraków, bezpieczeństwo w szkole scenariusz lekcji wychowawczej, barbakan co to, 2 rzesza niemiecka, technikum na maja, jana nowaka jeziorańskiego 7, spotkanie małego księcia z innym bohaterem literackim, przedszkole nowe miasto nad wartą, szkola podst wojkowice kościelne, podziękowania dla wolontariuszy dyplom, żak toruń
yyyyy

Możesz również cieszyć się: