Technikum im.prof. Józefa Marcinkiewicza

Technikum

Zawód: Technik żywienia i usług gastronomicznych

Gmina: Janów Powiat: Powiat sokólski

Województwo: WOJ. PODLASKIE

Adres:

Białostocka, 22, 16-130, Janów

telefon: 857216216

email: zsrjanow2@wp.pl

strona: www.zsrjanow.edu.pl

os szkolne kraków, u ryb występuje zapłodnienie zewnętrzne, wielki bukowiec, szkoła podstawowa w grębocicach, regulamin pracy w szkole, gimnazjum nr 4 jelenia gora, sp 16 jastrzębie zdrój, przejęcie władzy przez benita mussoliniego nastąpiło w wyniku, pcku puck, wpisz znak + jeśli wynik dodawania jest dodatni, egzamin klasyfikacyjny na koniec roku, szkola podstawowa nr 17 poznan, opisz kasie w zeszycie skorzystaj z informacji z ćwiczenia 7, punkty z egzaminu ósmoklasisty 2022, niemczyn, vii lo warszawa, publiczne gimnazjum w grójcu, piastów śląskich warszawa, prima aprilis wiersz, dni tygodnia i miesiące po angielsku
yyyyy

Możesz również cieszyć się: