Technikum im. Mikołaja Kopernika w Porębie

Technikum

Zawód: Technik informatyk

Gmina: Poręba Powiat: Powiat zawierciański

Województwo: WOJ. ŚLĄSKIE

Adres:

ZAKŁADOWA, 1, 42-480, PORĘBA

telefon: 326771064

email: zsporeba@gmail.com

strona: zsporeba.pl

wybierz zbiór zawierający wyłącznie ferromagnetyki, oświecenie sprawdzian liceum ponad słowami, szkola w dobroniu, egzaminy ósmoklasisty terminy, kwas manganowy 7, pensjonat marylka grzybowo, ile zmian w czasie meczu może dokonać trener, klimat równikowy wybitnie wilgotny, primus szkoła podstawowa, szkoła podstawowa nr 2 w kartuzach, 20 lo gdansk, lo tuchów, kiedy zakończenie roku szkolnego 2022, gimnazjum nr 52, liceum3, szkoła podstawowa nr 1 wadowice, arkusz egzaminacyjny gimnazjum, pozalekcyjne, kucharz upiekł mięso i otrzymał 3 kg pieczeń
yyyyy

Możesz również cieszyć się: