Technikum im. gen. J. H. Dąbrowskiego w Nowym Mieście nad Wartą

Technikum

Zawód: Technik ekonomista

Gmina: Nowe Miasto nad Wartą Powiat: Powiat średzki

Województwo: WOJ. WIELKOPOLSKIE

Adres:

Szkolna, 1, 63-040, Nowe Miasto nad Wartą

telefon: 612874018

email: szkola@zsnowemiasto.eu

strona: zsnowemiasto.eu

morze tyrrenskie, gimnazjum nr 1 zielona gora, mg 18 kwalifikacja, rzucanki kaszubskie, budowlanka.net, szkoła podstawowa w wierzbie, monarchianizm, psp 3 jelcz, arkusze ósmoklasisty matematyka, zsi radom, przedszkole nr 16 warszawa, szkoła podstawowa nr 2 piła, jastrzębia góra pirat, różowa skrzynka w szkole, przedszkole 87 katowice, krótka notatka o janie pawle 2, zielona nibylandia bolesławiec, ostródzka warszawa, szkoła podstawowa nr 19, szkoła w sarnowie, kaczorowskiego
yyyyy

Możesz również cieszyć się: