Szkoła Policealna nr 6 dla Dorosłych Zaoczna

Szkoła policealna

Zawód: Technik rachunkowości

Gmina: M. Przemyśl Powiat: Powiat m. Przemyśl

Województwo: WOJ. PODKARPACKIE

Adres:

Bilana, 2, 37-700, Przemyśl

telefon: 166786500

email: ckziu2@um.przemysl.pl

strona: www.cku.przemysl.pl

córka jana kochanowskiego, kierunki do liceum, sp 172 łódź, mechanik retkinia, przedszkole nr 48 wrocław, psycholog prudnik, typy owocow, dyrygenci koncertu noworocznego w wiedniu, biedronka lub jelonek, szkoła podstawowa nr 1 w osieku, ciekawe zajęcia w świetlicy szkolnej, największą gęstość woda ma w temperaturze, plan rozwoju zawodowego nauczyciela dyplomowanego język angielski, kasprowicza łódź, szkola podstawowa nr 1 sieradz, liceum hajnówka, ziemia to nasz wspólny dom jak je rozumiesz, studium przypadku dziecka agresywnego, psp stara błotnica, szkoła kopernik konin
yyyyy

Możesz również cieszyć się: