Szkoła Muzyczna I st. w Pałecznicy

Sześcioletnia szkoła muzyczna I stopnia

Zawód: Muzyk

Gmina: Pałecznica Powiat: Powiat proszowicki

Województwo: WOJ. MAŁOPOLSKIE

Adres:

Św. Jakuba, 43, 32-109, Pałecznica

telefon: 602380811

email: smuz.palecznica@interia.pl

strona:

sgh progi, przedszkole kostrzyn nad odrą, psp odrzywół, co znaczy zachowanie nz, cku wyszkow, co to jest mirra i do czego jest obecnie używana, lo 1 bydgoszcz, rozłam w kościele, restauracja definicja historia, kanclerz niemiec przed merkel, szkoła podstawowa nr 1 w aleksandrowie łódzkim, szkoła podstawowa w suszcu, gimnazjum 2 ilawa, zspig w porajowie, wsap edu pl, mały europejczyk garwolin, piękna i bestia 1987, 6lo bydgoszcz, zespół szkolno przedszkolny w ślesinie, szkoła podstawowa nr 17 dąbrowa górnicza, rozowate
yyyyy

Możesz również cieszyć się: